PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEJ RODZINY W PANKACH

XV Niedziela Zwykła

12.07.2020 r.

• Niedzielnej Mszy św. popołudniowej nie będzie w naszym kościele od przyszłej niedzieli 12 lipca do końca miesiąca lipca. Do południa Msze święte niedzielne są bez zmian. Od 2 sierpnia będą już Msze św. niedzielne o godzinie 16.

• Ze spowiedź św. w czasie wakacji możemy korzystać tylko przed Mszą świętą, zarówno w niedzielę jak i w dni powszednie.

• Pamiętajmy o obowiązku świętowania Dnia Pańskiego w czasie wakacji i podczas urlopów. Będąc w świątyni zachowajmy godną postawę i odpowiedni strój, gdyż jest to miejsce w którym mieszka Bóg.

• W środę o godzinie 17 zapraszamy na Nowennę do M.B.N.P.

• W trzeci piątek miesiąca 17 lipca będzie Msza św. o Miłosierdziu Bożym z odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17.30 Będzie też Msza św. za naszych bliskich zmarłych, których chcemy włączyć do wspólnej Mszy św.W zakrystii lub w kancelarii parafialnej zgłaszamy swoich bliskich zmarłych.

• Na czas wakacyjnego wypoczynku polecamy dobrą lekturę katolickiego tygodnika „Niedziela”.

• Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrej pogody oraz bezpiecznego i ubogacającego wypoczynku.

Nasza Parafia

KATOLICKA PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEJ RODZINY W PANKACH