PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEJ RODZINY W PANKACH

Ogłoszenia  duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego.

• Dzisiejsza niedziela jest świętem Chrztu Pańskiego i kończy okres narodzenia Pańskiego. Jutro rozpocznie się Okres Zwykły roku liturgicznego. Kolędy będziemy jeszcze śpiewać do święta Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) czyli do 2 lutego. 2 lutego organizujemy Rodzinny Koncert Kolęd „Rodzinne Kolędowanie” w które włączy się również orkiestra dęta. Prosimy o zgłaszanie się chętnych do udziału w tym naszym Rodzinnym Kolędowaniu.

• W piątek 17 stycznia przypadnie XXIII Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce. Będzie to też trzeci piątek miesiąca. O godzinie 17.00 będzie Msza święta o Miłosierdziu Bożym. Po Mszy świętej przed Najświętszym Sakramentem będzie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego.

• W sobotę 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw O Jedność Chrześcijan.

• Dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu.

• Plan Kolędy na nadchodzący tydzień :

- Poniedziałek 13 stycznia od godziny 9.00 – Konieczki – dwóch księży, od początku i od końca.

- Wtorek 14 stycznia od godziny 9.00 – ul. Zielona i Słoneczna – dwóch księży, od początku i od                         końca.

- Środa 15 stycznia od godziny 9.00 ul. Powstańców Śląskich i 3 Maja - dwóch księży, od początku i                 od końca.

- Czwartek 16 stycznia od godziny 9.00 ul. Tysiąclecia – dwóch księży, od początku i od końca.

- Piątek 17 stycznia od godziny 13.00 ul. Staszica – jeden ksiądz oraz ul. Wspólna i Głębockiego –                   drugi  ksiądz.

- Sobota 18 stycznia- od godziny 9.00 ul. 1 Maja, domy jednorodzinne i stary dom nauczyciela.

Nasza Parafia

KATOLICKA PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEJ RODZINY W PANKACH