PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEJ RODZINY W PANKACH

XXV Niedziela Zwykła

20.09.2020 r.

• Dzisiejsza niedziela jest dniem środków masowego przekazu. Modlimy się dziś za pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

• W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.00.

• W przyszła niedzielę 27 września na Mszy świętej o godzinie 11.00 będą poświęcone Różańce dzieci przygotowujących się do I komunii świętej z klas trzecich szkoły podstawowej.

• W przyszłą niedzielę  27 września będziemy obchodzić światowy dzień Migranta i Uchodźcy. Będziemy polecać Bożej opiece wszystkich migrantów oraz by mogli otrzymać   konkretną pomoc w rozwiązywaniu ich problemów. Dla naszych rodaków za granicą będziemy prosić o zachowanie wiary.

• W najbliższy czwartek 10 września w kościele  o godzinie 19.00 odbędzie się spotkania z kandydatami, którzy przyjmą 20  październiku sakrament bierzmowania.

• Niech Boże błogosławieństwo oraz opieka Matki Najświętszej towarzyszy nam w kolejnym tygodniu.

Nasza Parafia

KATOLICKA PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEJ RODZINY W PANKACH